אודותינו

ד"ר רון גולן הוא בעל תואר דוקטור ברפואת שיניים. רכש ידע רחב בארץ ובחו"ל ומתעדכן בהשתלמויות מקצועיות על מנת להציע לפציינטים של המרפאת שיניים בפתח תקווה את הטיפולים המעודכנים ביותר.

קצין בצה"ל, סיים את קורס קצינים בדרגת סרן והיה מפקד במרפאת שיניים בחיל המודיעין, 8200 בגלילות.

התנדב במחלקת כירורגיה פה ולסת בבית חולים איכילוב בתל-אביב ועבר שנת התמחות במחלקת רפואת הפה בבית חולים הדסה, עין-כרם, ירושלים.

במשך 17 שנים של עבודה רצופה וצבר מיומנות וניסיון רב בתחומי השתלות שיניים, אסתטיקה דנטלית, כירורגיה ושיקום הפה, ובכלל, בתחומים השונים של המקצוע.

ד"ר רון גולן הוא חבר בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות (IAOI), ובהסתדרות רופאי שיניים בישראל.

בתחום הכירורגיה, הוא מבצע במיומנות את כל הפעולות הכירורגיות הנדרשות, החל מעקירות פשוטות וכלה בעקירת שיני בינה כלואות, השתלות שיניים ביום אחד, ובמקרה הצורך, השתלת עצם ו/או הרמת סינוס.

הטיפולים שלנו

כל הטיפולים, לרבות טיפולים אסתטיים כמו ציפוי חרסינה לשיניים ניתנים תוך שימוש בטכניקות, בציוד וחומרים שהם הקדמה בטכנולוגיה ברפואת השיניים.

שיקום הפה המתבצע במרפאת השיניים בפתח תקווה מכסה קשת רחבה של שיקום הפה, ושל אסתטיקה, כגון כתרים וגשרים מחרסינה, זירקוניה וכן שיניים תותבות מודבקות או מוברגות על גבי שתלים, קבועות או נשלפות.

כמו כן, ד"ר רון גולן, רופא שיניים בפתח תקווה, מבצע טיפולים משמרים ותחזוקה של חלל הפה כגון סתימות, טיפולי שורש, טיפול במחלות בחניכיים ושירותי שיננית.

כל הטיפולים מתבצעים במרפאת השיניים בפתח תקווה תוך שמירה קפדנית על הכללים הנאותים של הטיפול הרפואי ושל האתיקה המקצועית.

ד"ר רון גולן הוא רופא שיניים המשקף את הרמה המיטבית ברפואת השיניים ומציע לך אותה במרפאתו הפרטית פתח תקווה.

תודה לד"ר רון גולן

/ 5.

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
דילוג לתוכן