תיקון שיניים תותבות

תיקון שיניים תותבות הוא אחד השירותים המהותיים ביותר בעבור אנשים אשר משתמשים בהן בחיי היום שלהם. עם זאת, לאנשים רבים עדיין יש שאלות בנוגע לתיקון תותבות, שאלות שהם לא מצליחים לקבל עליהם תשובה חד משמעית. במידה וגם לכם יש כמה תהיות בנושא, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא.

בהמשך העמוד תוכלו למצוא את השאלות הנפוצות ביותר בנוגע לתהליך וטיפול של תיקון שיניים תותבות שיאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. 

מתי אנשים זקוקים לתיקון שיניים תותבות?

במרבית המקרים, מטופלים פונים אלינו לתיקון השיניים התותבות שברשותכן כאשר הן נחבלות, כלומר כאשר חלק מסוים בהן מפסיק לעבוד / נהרס. ההרס יכול להיות כתוצאה משימוש לקוי, מנפילה או מבלאי של המוצר.

גם לשיניים תותבות יש אורך חיי מדף מסוימים, וכל כמה שנים יש לחדש אותן ולוודא שהן מתאימות לצרכי המטופל.

תיקון שיניים תותבות

במידה ואני זקוק לתיקון תותבות – האם אפשר לדחות אותו?

ההמלצה הרווחת של כל רופאי השיניים היא לא לדחות את הטיפול בשיניים התותבות שלכם.

משום שמדובר בעזר כל כך חשוב, יש לשמור על תקינותו ככל האפשר ולטפל בו במהירות האפשרית במקרים של תקלה, שבר או כל בעיה אחרת שצצה בהן. 

האם אפשר לבצע תיקון שיניים תותבות בבית? 

לא מעט אנשים מתעניינים בשירותיו של רופא שיניים עד הבית, שירות שיוכל לסייע במיוחד לקשישים או אנשים בעלי קושי בניידות.

עם זאת, מספר הטיפולים וההליכים הדנטליים שרופאי שיניים יכולים לעשות מחוץ לבית הוא די מוגבל, וגם תיקון של שיניים תותבות לא יכול להתבצע בכל מקום. בכדי לתקן את התותבות יש צורך במעבדה ייחודית ובכלים מאוד רגישים שלא ניתן לקחת בקלות.

אכן ניתן לבצע בדיקה של התותבות בבית, אך את התיקון שלהם ניתן לעשות אך ורק במעבדה מקצועית. 

האם מדובר בעסק יקר?

לשאלה הזו אין תשובה אחת, משום שמחיר תיקון שיניים תלוי במשתנים רבים ומגוונים: סוג הפגיעה בתותבות, מצבן של התותבות, האם מדובר בסט מלא וכדומה.

בנוסף, גם הביטוח שיש למטופל משפיע על המחיר הסופי: ככל שהביטוח יוקרתי יותר, כך גובה ההשתתפות שלהם יהיה גדול יותר ואתם תצטרכו לשלם פחות. ועדיין, ניתן לומר באופן כללי שעלות תיקונים רבים ונפוצים של שיניים תותבות לרוב עולים כמה מאות שקלים, בהתאם לסוג התקלה והעבודה הנדרשת.

במידה ונדרש תיקון מקיף יחסית, המחיר צפוי לעלות ולעמוד על כמה אלפי שקלים. 

כיצד לבחור את בעל המקצוע המושלם עבורי?

תיקון שיניים תותבות חייב להתבצע על ידי רופאי שיניים וטכנאי שיניים מקצועיים, מנוסים ואמינים. משום שמדובר בתותב רגיש במיוחד שאמור לשמש אתכם בצורה יומיומית, התיקון שלו צריך להתבצע במהירות ועל הצד הטוב ביותר.

לכן, עדיף לבצע את התיקונים שלכם אצל רופאים מוסמכים אשר ביצעו תיקונים מסוג זה בעבר, בעדיפות לכאלו שכבר מכירים את התיק הדנטלי – רפואי שלכם וידעו כיצד להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.  

אנחנו, צוות המרפאה של ד״ר רון גולן, מקווים שהצלחנו לענות על כל השאלות שהיו לכם בנוגע לתיקון תותבות. במידה ואתם עדיין מחפשים רופא שיניים בפתח תקווה והסביבה שיוכל לבצע עבורכם את התיקון החשוב הזה, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המרפאה בהקדם.

ד״ר גולן עובד יחד עם טכנאי שיניים מוביל בתחומו, ויחד הם יודעים כיצד להתאים ולתקן סטים של שיניים תותבות לכל אחד ואחת.

לקביעת פגישת ייעוץ במרפאה ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון: 077-9707008.

/ 5.

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
דילוג לתוכן