השתלת שיניים ביום אחד

מעוניינים בשיניים חדשות? יכול להיות שאתם מתאימים להשתלת שיניים ביום אחד. השתלה זו היא אחד החידושים הגדולים של השנים האחרונות בתחום הרפואה הדנטלית. אז איך תוכלו לדעת אם אתם מתאימים לתהליך, מה הם היתרונות, ואיך הדבר מתבצע? כל הפרטים לפניכם.

מה היא השתלת שיניים ביום אחד?

כדי להסביר מה היא השתלת שיניים ביום אחד, קודם כל יש להסביר כיצד מתבצעת השתלת שיניים באופן רגיל. 

תהליך ההשתלה עובד בשני שלבים: 

  • השלב הראשון הוא עקירת השן הישנה והפגומה. 
  • השלב השני הוא הנחת השתל עצמו. השתל משתלב עם עצם הלסת באופן יציב וחזק. 
  • בשלב השלישי, לאחר תקופה של כמה חודשים, מניחים על גבי השתל את הכתר – שהוא למעשה השן החדשה שלכם. התהליך מבוצע ללא כאבים, שכן כיום קיימים חומרי הרדמה חזקים מאוד, אשר מאפשרים הרדמה מקומית יעילה.

כיצד מתבצע טיפול שיניים ביום אחד?

הייחודיות של טיפול שיניים ביום אחד מתבטאת בכל שאנחנו למעשה מבטלים את תקופת ההמתנה בין עקירת השן הישנה להנחת השתל החדש. בצורה זו, בעצם נחסך מהמטופל ביקור אחד במרפאה, וכל התהליך הופך להרבה יותר קל ופשוט.

השתלת שיניים ביום אחד

האם מדובר בהליך נפוץ בישראל?

השתלת שיניים ביום אחד היא פסגת הטכנולוגיה בכל הנוגע לרפואת שיניים, וכיום הביקוש אליה הוא גבוה מאוד, בעיקר בקרב אלו אשר זקוקים להשתלה של מערכת שיניים שלמה (עליונה או תחתונה).

האם ניתן לבצע השתלה מהירה באופן אוטומטי?

לא בדיוק. לא בכל מקרה ניתן לבצע הנחת שתלים ביום אחד. כדי לבדוק אם אתם יכולים לבצע את התהליך, יש להגיע לבדיקה דנטלית ראשונית. לאחר בדיקה זו, תקבלו הפנייה לצילום סי טי. הרופא יבחן את הצילום שלכם. במידה ואתם מתאימים לתהליך הרפואי הזה – אתם תוכלו לקבוע תאריך לטיפול. 

האם השתלת שיניים ביום אחד היא תהליך בטוח?

בהחלט כן. השתלת שיניים ביום אחד היא תהליך בטוח עם אחוזי הצלחה גבוהים, כל עוד הוא מבוצע על ידי רופאים מומחים ומנוסים. כאן המקום לציין כי חשוב לבחור ברופא מנוסה, אשר עבר התמחות כירורגית בבית חולים.

האם בסוף הטיפול אני אצא עם שיניים חדשות?

בסוף הטיפול, אתם תצאו עם כתר זמני – כך שתוכלו להרוויח את החיוך המושלם באופן מיידי. לאחר כמה חודשים, תגיעו למרפאה שוב להנחת הכתר הקבוע. מכאן ואילך, תוכלו ליהנות מהשיניים החדשות שלכם ללא חשש, לאכול איזה סוג מזון שתרצו ולחייך מאוזן לאוזן.

מתי יונחו הכתרים הקבועים על גבי השתל?

הכתרים הקבועים יונחו על גבי השתל מספר חודשים לאחר השלמת ההחדרה של השתלים. בחודשים אלו תוכלו ליהנות מכתר זמני או כתר נשלף.

היתרונות של השתלת שיניים ביום אחד 

  • תהליך בטוח עם אחוזי הצלחה גבוהים
  • מראה סופי טבעי
  • תפקוד יום יומי מושלם – ניתן לאכול מה שרוצים, מבשר ועד אגוזים
  • מחיר הוגן ואפשרויות תשלום נוחות (פריסה עד שישים תשלומים)

השתלת שיניים איכותית

למה כדאי לבצע טיפול שיניים ביום אחד במרפאה של ד"ר רון גולן?

ד"ר רון גולן הוא רופא שיניים באזור פתח תקווה, עם ניסיון מקצועי של מעל ל-17 שנים. ד"ר גולן פעל בעבר במסגרת בתי החולים איכילוב והדסה עין כרם, וכיום הוא מנהל מרפאה עצמאית. המרפאה מציעה מגוון שירותים דנטליים וכירורגיים: השתלות שיניים ביום אחד, טיפולי שורש, עקירות, טיפולים קוסמטיים, ועוד. ליצירת קשר עם המרפאה, אנא פנו אלינו דרך האתר, הטלפון או כתובת המייל. 

/ 5.

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
דילוג לתוכן