שיניים תותבות

אם אתם זקוקים לתותבות, הגעתם למקום הנכון. אנחנו במרפאה של ד"ר רון גולן עובדים כבר שנים רבות עם הגיל השלישי, ומעניקים שירות רפואי ברמה הגבוהה ביותר. בעמוד הבא תמצאו את כל המידע שאתם צריכים – סוגי שיניים תותבות, תהליך ההתאמה, ועוד. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה נוספת.

מה הן שיניים תותבות?

התותבות משמשות תחליף לאזור מחוסר שיניים, אשר בו לא ניתן לבצע השתלות. הן יכולות להתאים גם למי שלא מעוניין לבצע הליך כירורגי בחלל הפה (מבחינה רפואית או אישית).

כל היתרונות של שיניים תותבות

השן התותבת משלימה את השיניים החסרות בצורה אסתטית ויפה. היא מחזירה את היכולת לחייך, ובכך מעלה באופן משמעותי את תחושת הביטחון ופעמים רבות משפרת את החיים המשפחתיים והחברתיים.

בנוסף, קיימים כמובן היתרונות הפרקטיים: היכולת ללעוס מזון בצורה טובה וליהנות מאוכל בדיוק כמו בעבר, גם כשמדובר במזונות קשים כמו בשר או אגוזים.

התוצאה הסופית היא שיפור משמעותי באיכות החיים לטווח הארוך – ללא הליך כירורגי וללא השקעה כלכלית גדולה.

סוגי תותבות

ישנם סוגים רבים של תותבות איכותיות. הבחירה וההתאמה האישית נעשות לפי הצרכים של כל מטופל ומטופל. יש לצין כי תותבות מחליפות פעמים רבות הליך של השתלה, בזכות העובדה שהן מהוות חלופה נוחה, יעילה, פחות פולשנית ופחות יקרה.

דוגמאות לסוגי מערכות שיניים

  • תותבות שלמות
  • תותבות חלקיות
  • תותבות איכותיות עם ריפוד רך
  • תותבות מוולפלסט-חומר גמיש וקל
  • תותבות שנתפסות בשתלים וכך יש להן פחות תזוזה בחלל הפה

למה צריך גם רופא וגם טכנאי שיניים?

השילוב בין רופא שיניים וטכנאי שיניים המתמחה בהתקנת מערכת דנטלית מותאמת אישית, מעניק תוצאות יוצאות דופן. טכנאי שיניים הוא אדם המתמחה בבניית מערכות דנטליות לפי הזמנתו של הרופא. ההזמנה נעשית על פי בדיקה מעמיקה, צילומים, מדידות ועוד.

מומלץ למי שמחפש מערכת שיניים נוחה ועמידה שגם נראית מצויין.

התקנת תותבות במרפאה של ד"ר רון גולן

במרפאה של ד"ר גולן – רופא שיניים בפתח תקווה תקבלו את השירות הטוב ביותר. אנו עובדים עם טכנאי שיניים אומן, שמאחוריו מעל 40 שנות ניסיון.

השירות במרפאה הוא מצויין הודות לעבודה ארוכת שנים עם מטופלים מהגיל השלישי וניסיון רב בהתקנת מערכות של שיניים תותבות. פנו אלינו עכשיו לתיאום פגישה או בדיקה – אנחנו כאן עבורכם.

/ 5.

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
דילוג לתוכן